O regionie Związek Członkowie Władze Uchwały Biuro

Z samorządu


16.04.2015 Koncert wiosenny 2015
W tym roku koncert wiosenny odbył się w dniu 12.04.2015 r. w sali sportowej była to wielka Gala Biesiadna i faktycznie była wielka bo trwała cztery godziny. W czasie gali wystąpiły zespoły: DuoCoral, Kamraty, Claudia i Kasia Chwołka, Jacek Kierok.Całość imprezy poprowadził prezenter radia Silesia An...
www.marklowice.pl
16.04.2015 Ślązak, Kociewiak, dwa bratanki!
Prezentacja śląskich i kociewskich tradycji ludowych podczas XII Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego, a także wymiana doświadczeń w zakresie współpracy szkół z pracodawcami, rozpoczęły kolejny etap współpracy Powiatu Wodzisławskiego i Powiatu Tczewskiego.
www.powiatwodzislawski.pl
16.04.2015 Szansa na nowe samochody dla straży pożarnej i policji
Zarząd Powiatu Wodzisławskiego pozytywnie rozpatrzył prośbę komendantów miejscowej policji oraz straży pożarnej i zwrócił się do Rady Powiatu Wodzisławskiego z inicjatywą uchwałodawczą w sprawie przekazania służbom łącznie 91 tys. zł na zakup nowych samochodów.
www.powiatwodzislawski.pl
16.04.2015 Zaproszenie do składania ofert na opracowanie merytoryczne tekstu oraz przygotowanie materiału niezbędnego do wydania broszury z cyklu „Zabytki Powiatu Wodzisławskiego”
ANALIZA RYNKU na OPRACOWANIE MERYTORYCZNE TEKSTU ORAZ PRZYGOTOWANIE MATERIAŁU NIEZBĘDNEGO DO WYDANIA BROSZURY Z CYKLU ZABYTKI POWIATU WODZISŁAWSKIEGO PT.: „KOŚCIÓŁ PW. ŚW. JERZEGO W RYDUŁTOWACH”
www.powiatwodzislawski.pl
16.04.2015 Bezpłatne wsparcie doradcze dla przedsiębiorców
Wśród organizowanych przez ośrodki wsparcia unijnego i punkty informacyjne, szkoleń poświęconych tematyce nowej perspektywy finansowej, na uwagę zasługuje bezpłatna oferta Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sosnowcu. Jeszcze w tym miesiącu, obecni i przyszli przedsiębiorcy mogą ...
www.swierklany.pl
16.04.2015 Spotkanie z czeską artystką
Działająca pod egidą GOKiR-u, Śląska Galeria Malarstwa „Jan” oraz Stowarzyszenie na Rzecz Kultury i Edukacji  JAN w Jankowicach zapraszają na wernisaż wystawy znakomitej artystki z Czech, Renaty  Filipovej. 
www.swierklany.pl
16.04.2015 SKARBIEC LUDZKICH UMIEJĘTNOŚCI
To najnowsze wydanie lokalne Gminy Rudnik. Książka i materiał filmowy poświęcone postaciom życia społecznego gminy.
www.gmina-rudnik.pl
16.04.2015 Ogłoszenie otwartego konkursu ofert
Wójt Gminy Godów ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży z programem profilaktycznym w roku 2015 Szczegóły tutaj
www.godow.pl
16.04.2015 Spotkanie dla przedsiębiorców w sprawie zmian w ustawie o ochronie konsumentów
Forum Firm Miasta Radlin zaprasza serdecznie wszystkich przedsiębiorców na spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta Dariuszem Kalembą w temacie nowych przepisów w zakresie ochrony konsumentów. Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia 2015 w restauracji Leśna Perła w Radlinie. Udział w spotkaniu ...
www.um.radlin.pl
16.04.2015 Apel Państwowej Komisji Wyborczej
W związku z wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 10 maja 2015r. publikujemy apel Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie korzystania przez wyborców z ustawowego uprawnienia dotyczącego sprawdzania ujęcia w spisie wyborców.
www.um.radlin.pl
16.04.2015 Zajęcia otwarte dla rodziców
  Mini wywiadówka? Raczej możliwość skonsultowania się z opiekunami dzieci, poznania metod wychowawczych, dokładnego zapoznania się z placówka. To wszystko czeka na rodziców maluchów, które uczęszczają do Miejskiego Żłobka -Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do naszego ...
www.wodzislaw-slaski.pl
16.04.2015 Przed młodzieżą ciekawe wyzwania
Nauczyciele z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Wodzisławiu Śląskim pomyśleli o przyszłości swoich uczniów już dziś i realizują program Erasmus+ w swojej szkole. Erasmus+ stanowi program Unii Europejskiej na rzecz kształcenia, szkolenia, młodzieży i sportu. Realizowany przez nauczycieli z Gimnazjum...
www.wodzislaw-slaski.pl
16.04.2015 Spełniło się marzenie Kamila
Marzenie Kamila, wychowanka Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego „Dziupla”, spełniło się! Chłopiec marzył bowiem o rowerze. I jego marzenie zostało spełnione dzięki osobom dobrej woli, dzięki zbiórce funduszy na zakup jednośladu przez wodzisławskie instytucje: Uniwersytet Trzeciego...
www.wodzislaw-slaski.pl
16.04.2015 Bezpłatne warsztaty z wykorzystania nowoczesnych technologii dla mieszkańców województwa śląskiego!
Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego opublikowało nab
www.kornowac.pl
16.04.2015 Finał rejonowy zawodów w mini siatkówce dziewcząt
Zawody rejonowe w mini siatkówce dziewcząt 16 kwietnia w ZSO w Krzyżanowicach odbył się finał
www.krzyzanowice.pl
16.04.2015 Przebudowa ulicy Mikołowskiej w Rybniku
Od poniedziałku 20.04.2015 r. w Rybniku nastapi zmiana organizacji ruchu w związku z przebudową ulicy Mikolowskiej. W załączeniu informacja o przebudowanie wraz z mapa objazdów.
www.starostwo.rybnik.pl
16.04.2015 Subregionalne spotkanie w sprawie zmiany Planu Zagospodarowania Przestrzennego Województwa Śląskiego
16 kwietnia bieżącego roku w Starostwie Powiatowym w Rybniku odbyło się spotkanie z przedstawicielami gmin i powiatów Subregionu Zachodniego. Celem spotkania było przedstawienie stanu zaawansowania prac nad projektem zmiany Planu Zagospodarowania Przestrzennego Województwa Śląskiego oraz wymiana uwa...
www.starostwo.rybnik.pl
16.04.2015 Uprawnienia wyborców związanych ze sporządzaniem spisu wyborców
W związku z wyznaczonymi na dzień 10 maja 2015 roku wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przedstawiamy informację o sposobie sporządzenia spisów wyborców.
www.raciborz.pl
16.04.2015 Muzyka, poezja i fotografia na promocji 'Almanachu'
W najbliższą sobotę 18 kwietnia o godz. 18:00 w sali kameralnej Raciborskiego Centrum Kultury odbędzie się promocja kolejnego numeru 'Almanachu Prowincjonalnego', pisma od wielu lat wydawanego przez RCK.
www.raciborz.pl
15.04.2015 XVI Regionalny Mityng Olimpiad Specjalnych
10 kwietnia na lodowisku Jastor odbył się XVI Regionalny Mityng Olimpiad Specjalnych w Łyżwiarstwie Szybkim. Zawody zorganizował Klub Olimpiad Specjalnych „Wigor” działający przy Zespole Szkół nr 9 im. dra Mikołaja Witczaka.
www.jastrzebie.pl
15.04.2015 GKS poległ w Zabrzu
Na nowym stadionie w Zabrzu zespół GKS 1962 Jastrzębie doznał pierwszej tej wiosny porażki w meczu o ligowe punkty. Piłkarze z Jastrzębia musieli uznać wyższość ekipy rezerw Górnika przegrywając 1:3.
www.jastrzebie.pl
15.04.2015 Akademia Talentów czeka
Jastrzębski Węgiel zaprasza do Akademii Talentów – doskonałego miejsca do nauki gry w siatkówkę na najwyższym poziomie.
www.jastrzebie.pl
15.04.2015 W Świętochłowicach najlepsi jastrzębianie
Reprezentacja Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie wygrała klasyfikację drużynową podczas XX Ogólnopolskich biegów uliczno-przełajowych zaliczanych do 44 masowych biegów przełajowych o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF.
www.jastrzebie.pl
15.04.2015 Mechatronicy z „Szóstki” na „szóstkę”
Kolejny sukces w olimpiadzie przedmiotowej zanotowali uczniowie Technikum nr 4 Zespołu Szkół Nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju.
www.jastrzebie.pl
15.04.2015 Można zgłaszać uwagi
W oparciu o procedurę tzw. małego grantu do Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój 10 kwietnia wpłynęła oferta na realizację zadania publicznego pod nazwą „II Przegląd Pieśni Maryjnych”.
www.jastrzebie.pl
15.04.2015 Badania ankietowe
W związku z opracowywaniem przez Miasto Rybnik Lokalnego Programu Rewitalizacji, Fundacja Kreatywny Śląsk prowadzi badania ankietowe.
www.rybnik.pl
15.04.2015 Sukces rybnickich baseballistów
Drużyna KS Silesia Rybnik zwyciężyła  w  Mistrzostwach Polski w Baseballu do lat 21, które odbywały się w dniach od 10 do 12 kwietnia na boiskach w Rybniku i Żorach.
www.rybnik.pl
15.04.2015 Szachowe Mistrzostwa Śląska Przedszkolaków
Sobota i niedziela w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach upłynęła pod znakiem szachów. W organizowanych Mistrzostwach Śląska Przedszkolaków w Szachcach wzięło udział około stu...
www.czerwionka-leszczyny.pl
15.04.2015 Informacja o Zintegrowanym Informatorze Pacjenta
W dniach 28-29 kwietnia 2015 r. w godzinach 10.00 – 14.00 w budynku Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny przy Alei św. Barbary 6 dyżurować będzie mobilne stanowisko Zintegrowanego Informatora Pacjenta. Aby uzyskać dostęp do...
www.czerwionka-leszczyny.pl
15.04.2015 Sołtys Mszany wybrany!
www.mszana.ug.gov.pl
15.04.2015 Kodolencje
www.pszow.pl
15.04.2015 Nowości na naszej stronie
Podgląd obrazu z kamerki umieszczonej na żorskim rynku oraz łatwiejszy dostęp do informacji o konsultacjach społecznych znajdziemy teraz na stronie internetowej Urzędu Miasta w Żorach.
www.zory.pl
15.04.2015 Bezpłatne warsztaty z wykorzystania nowoczesnych technologii dla mieszkańców województwa śląskiego!
Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego opublikowało nabór na kolejne tematy warsztatów:
www.gorzyce.pl
15.04.2015 O problemach samorządów na konwencie starostów
Brak finansowego wsparcia dla budowy dróg lokalnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 był głównym tematem obrad Konwentu Starostów Śląskich z udziałem marszałka województwa Wojciecha Saługi. Obrady odbyły się w Starostwie Powiatowym w Bieruniu. Staro...
www.powiatwodzislawski.pl
15.04.2015 Powiat wyda leksykon wybitnych postaci
Powiat Wodzisławski planuje wydanie w przyszłym roku publikacji, w przygotowaniu której mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani mieszkańcy. Propozycje opisów sylwetek zasłużonych postaci pochodzących z powiatu można zgłaszać do końca września 2015 r.
www.powiatwodzislawski.pl
15.04.2015 Rzuć palenie!
To hasło prowadzonej przez służby wojewody i strażaków akcji, której celem jest walka z procederem wypalania traw i nieużytków rolnych. W tym roku, w wyniku pożarów traw, łąk i nieużytków zginęły już 3 osoby, a 64 zostały ranne. Od początku 2015 r. Państwowa Straż Pożarna odnotowała ponad 36 tys. ta...
www.swierklany.pl
15.04.2015 Bezpłatne badania mammograficzne 27 maja 2015 r.
NZOZ MEDICA
www.godow.pl
15.04.2015 Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców
Forum Firm, Rydułtowski Park Przemysłowy, Cech Rzemieślników i Innych
www.godow.pl
15.04.2015 Mistrzostwa Śląska Przedszkolaków w Szachach
W dniach  11-12 kwietnia w Centrum Kulturalno Edukacyjnym w Czerwionce odbyły się Mistrzostwa Śląska Przedszkolaków w Szachach pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesława Janiszewskiego, Starosty Rybnickiego Damiana Mrowca oraz Radnego Powiatowego Michała Cichoni...
www.starostwo.rybnik.pl
15.04.2015 Szafa wodzisławskiego szkraba
„Szafa wodzisławskiego szkraba” – pod tą nazwą kryje się otwarty kiermasz ubrań, zabawek i innych bibelocików, na który zapraszamy 19 kwietnia do WCK. Na kiermasz może przyjść każdy kupujący jak i sprzedający. Sprzedajemy wszystko co dotyczy dzieci nowe i używane: ciuchy, buciki, a...
www.wodzislaw-slaski.pl
15.04.2015 Zmiana w przepisach ruchu drogowego
Od 11 kwietnia br. weszły w życie nowe przepisy dotyczące wysokości mandatów nakładanych za wybrane rodzaje wykroczeń w ruchu drogowym. Na przykład osoba nieuprawniona, która zaparkuje na miejscu przeznaczonym dla osoby niepełnosprawnej musi się liczyć z mandatem karnym w wysokości 800 zł. Nowe kwot...
www.wodzislaw-slaski.pl
15.04.2015 Diabetobus na finał projektu
18 kwietnia na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w godz. od 10.00 do 14.00 odbędzie się impreza wieńcząca projekt „Zdrowe życie i nie tylko”. Jedną z wielu atrakcji będzie diabetobus. To mobilna klinika cukrzycy, w której można zmierzyć poziom cukru we krwi, ciśnienie tętnicze oraz poziom ...
www.wodzislaw-slaski.pl
15.04.2015 Powiatowe Tragi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości Racibórz 2015 już 12 maja
Już 12 maja (wtorek) w Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędą się Powiatowe Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. Targi potrwają w godz. od 10.00 do 13.00.
www.powiatraciborski.pl
15.04.2015 OGŁOSZENIE
Ogłoszenie dotyczace studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Pietrowice Wielkie.
www.pietrowicewielkie.pl
14.04.2015 Protokół z konsultacji
Protokół konsultacji projektu uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XII/129/2014 z dnia 30 października 2014 r. w sprawie Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2015.
www.jastrzebie.pl
14.04.2015 Ankieta dla pacjentów placówek służby zdrowia
Chcielibyśmy poznać Państwa opinie na temat jakości usług medycznych świadczonych w placówkach służby zdrowia w Jastrzębiu-Zdroju.
www.jastrzebie.pl

Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

Archiwum

2018: styczeń
2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, marzec, czerwiec, październik, listopad, grudzień
2009: styczeń, kwiecień, październik
2008: marzec, lipiec, sierpień, wrzesień
2007: luty, lipiec
powrót na górę strony

Polecamy

Projektowanie stron: Lioosys