O regionie Związek Członkowie Władze Uchwały Biuro

Z samorządu


29.06.2016 Z myślą o rowerzystach
Leżące na pograniczu Płaskowyżu Rybnickiego i Pogórza Śląskiego Jastrzębie-Zdrój dla wielu jest wręcz idealnym miejscem do uprawiania turystyki rowerowej. To tu, u wylotu Bramy Morawskiej, w terenie mocno górzystym, pełnym jarów i dolin można znaleźć wiele miejsc sprzyjających amatorom dwóch kółek.
www.jastrzebie.pl
29.06.2016 Jubilaci świętowali w magistracie
We wtorek, 28 czerwca, kolejne rybnickie pary obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
www.rybnik.pl
29.06.2016 Fontanna gra i tańczy
Wieczór w plenerze, nad wodą i przy muzyce? Nic prostszego - zapraszamy na Plac Jana Pawła II, gdzie u stóp rybnickiej bazyliki, co wieczór podziwiać można wodno-świetlno-muzyczne pokazy tamtejszej fontanny.
www.rybnik.pl
29.06.2016 Dodatkowa Sesja Rady Miasta
W czwartek, 30 czerwca, o godz. 9.00 w Urzędzie Miasta odbędzie się dodatkowa sesja Rady Miasta Rybnika.
www.rybnik.pl
29.06.2016 Rybnik w obiektywie
Siedmiu fotografów zgłosiło swoje pracy w rozstrzygniętym właśnie konkursie „Rybnik w obiektywie”. 
www.rybnik.pl
29.06.2016 Świadczenie rodzicielskie
Przypominamy, że od 1 stycznia br. osoby bez prawa do zasiłku macierzyńskiego (m. in. osoby bezrobotne, studenci) mogą uzyskać świadczenie rodzicielskie przez minimum 1 rok.
www.rybnik.pl
29.06.2016 Najlepsi z najlepszych 2015/16
Jedni ciężko uczyli się przez cały rok szkolny, inni trenowali, aby na zawodach wywalczyć najwyższe lokaty. Jeszcze następni tworzyli sztukę. Co ich łączy? Są najlepsi w swoich dziedzinach i wszyscy zostali wyróżnieni.
www.rydultowy.pl
29.06.2016 W Leszczynach rusza budowa nowego zakładu
Wczoraj na terenie przyszłej siedziby firmy Promar w Czerwionce-Leszczynach odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowego oddziału firmy.
www.czerwionka-leszczyny.pl
29.06.2016 Kolejne Aktywne Śniadanie na trawie
...
www.czerwionka-leszczyny.pl
29.06.2016 Informacja
Informuje się, że zaplanowane posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej i Rozwoju oraz Komisji Spraw Społecznych na dzień 30 czerwca 2016 r. zostaje odwołane.
www.marklowice.pl
29.06.2016 Osiedle Emma nabiera nowego… blasku!
Na osiedlu zabytkowych familoków Emma w Radlinie kolejne zmiany! Na zielonym skwerze, przy popularnych “Lipkach” (czyli skrzyżowaniu ulic Mielęckiego i Wieczorka) zamontowano ...
www.radlin.pl
29.06.2016 MKS Żory z tytułem Mistrza Śląska
Podopieczni Pawła Rybicy zajęli I miejsce w I Wojewódzkiej Lidze Młodzików – D1. Read more...
www.zory.pl
29.06.2016 Kolejne ostrzeżenie o upałach
W najbliższym czasie zn
www.swierklany.pl
29.06.2016 Przedsiębiorco, nie daj się nabrać
Do urzęd
www.swierklany.pl
29.06.2016 Informacja z wyboru najkorzystniejszej oferty w SP w Krostoszowicach
Informacja z wyboru najkorzystniejszej oferty na wykonanie renowacji podłogi drewnianej z parkietu w sali gimanstycznej w Szkole Podstawowej im. G. Morcinka w Krostoszowicach dostępna jest tutaj.
www.godow.pl
29.06.2016 Zmarł Śp. Zbigniew Marszałkowski
Zmarł Śp. Zbigniew MarszałkowskiW tej szczególnej chwili pragniemy złożyć wyrazy najgłębszego współczucia Żonie oraz Bliskim śp. Zbigniewa Marszałkowskiego.Zachowamy go w naszej pamięci jako człowieka o wielkiej pasji do sportu i zdrowego stylu życia.
www.godow.pl
29.06.2016 INFORMACJA
Uprzejmie informujemy, iż biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów w dniach od 4 do 29 lipca 2016 r. będzie nieczynne. Formularze wniosków w sprawach konsumenckich można pobrać ze strony http://starostwo.rybnik.pl/powiatowy-rzecznik-konsumentow oraz złożyć w
www.starostwo.rybnik.pl
29.06.2016 Akcja krwiodawstwa w ZUS
5 lipca (wtorek) w godzinach od 9:00 do 13:00, rybnicki Oddział ZUS organizuje akcję krwiodawstwa. Tego dnia na parkingu rybnickiego ZUS (naprzeciw PUP) stał będzie ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Raciborza do poboru krwi. Autokar wyposażony jest w cztery stanowiska do...
www.starostwo.rybnik.pl
29.06.2016 Doradztwo w zakresie ekonomii społecznej
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego informuje o uruchomieniu doradztwa specjalistycznego z zakresu ekonomii społecznej w obszarze: Wykorzystanie podmiotów ekonomii społecznej w projektach rewitalizacyjnych. Więcej...
www.starostwo.rybnik.pl
29.06.2016 WYNIKI KONSULTACJI SPOŁECZNYCH NAD PROJEKTAMI UCHWAŁ
Wyniki konsultacji społecznych nad projektami uchwał: - zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym, - w sprawie upoważnienia Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Pszowie do prowadzenia...
www.pszow.pl
29.06.2016 Będzie naprawdę gorąco
I mowa tutaj nie o zapowiadanych przez synoptyków upałach, które nadciągają, ale o najcieplejszej imprezie na ziemi, która juz pod koniec lipca odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim.
www.wodzislaw-slaski.pl
29.06.2016 Dodatkowa rekrutacja w Straży Miejskiej
W Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się nowe ogłoszenie o pracę w Straży Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Tym razem poszukiwana jest osoba na stanowisko inspektora. Termin składania dokumentów aplikacyjnych to 11 lipca.
www.wodzislaw-slaski.pl
29.06.2016 Udany sezon wodzisławskich piłkarek
Bardzo dobrym wynikiem zakończyły rozgrywki ligowe piłkarki SWD Wodzisław Śląski. Podopieczne trenera Sebastiana Klimka zajęły siódme miejsce w tabeli II ligi w swoim debiucie na tym szczeblu współzawodnictwa.
www.wodzislaw-slaski.pl
29.06.2016 Dopłynie do nas fala... kryminału
Stanie się to za sprawą Festiwalu Kryminału „Pani zabija Pana” organizowanego jesienią przez stowarzyszenie SATURATOR. Jednak to nie wszystko. Tym, którzy nie mogą doczekać się już października, polecamy udział w konkursie literackim „Zabij nas tekstem”.
www.wodzislaw-slaski.pl
29.06.2016 Pogrzeb śp. Zbigniewa Marszałkowskiego
Znana jest już data pogrzebu śp. Zbigniewa Marszałkowskiego - wielkiego popularyzatora wodzisławskiego sportu i wieloletniego Prezesa Zarządu Klubu Sportowego Forma Wodzisław Śląski.
www.wodzislaw-slaski.pl
29.06.2016 Zapraszamy na II Nocny Bieg z Gwiazdami
W Wodzisławiu odbędzie się kolejne święto biegania. Już w sobotę, 9 lipca, w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" wystartuje II Nocny Bieg z Gwiazdami.
www.wodzislaw-slaski.pl
29.06.2016 Szybki konkurs SEKAP i ORSIP z nagrodami dla mieszkańców
Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego organizuje Konkurs pod hasłem "Sekap i Orsip - w świecie e-usług".
www.wodzislaw-slaski.pl
29.06.2016 Doskonalili swoje umiejętności strzeleckie
Policjanci z Wodzisławia Śląskiego szkoli swoje umiejętności strzelania i posługiwania się bronią. Trening na strzelnicy w Syrynii przeprowadzili policyjni instruktorzy. Ćwiczenia polegały na strzelaniu z broni krótkiej i strzelby gładkolufowej typu mossberg.
www.wodzislaw-slaski.pl
29.06.2016 Zapraszamy do Bieńkowic na zawody sikawek konnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Bieńkowicach Gmina Krzyżanowice oraz Starostwo Powiatowe w Raciborzu
www.krzyzanowice.pl
29.06.2016 Dodatkowe patrole Policji na mieście
www.raciborz.pl
29.06.2016 Korespondencja z Pleśnej
www.raciborz.pl
29.06.2016 Staż w Ministerstwie Rozwoju
www.raciborz.pl
28.06.2016 Ograniczenie niskiej emisji - nowa oferta WFOŚiGW dla mieszkańców województwa śląskiego
11 lipca rusza pilotażowy Program Ograniczenia Niskiej Emisji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach dla mieszkańców województwa śląskiego. O dotacje do wymiany kotłów, instalacji grzewczych oraz ociepleń elewacji będą mogły ubiegać się osoby fizyczne będące właśc...
www.godow.pl
28.06.2016 Z prezydentem o strategii rozwoju miasta
Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu z serii „O mieście bez politykowania”. Będzie to ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą. Spotkanie, podczas którego mieszkańcy zapoznają się ze strategią rozwoju miasta pod kątem gospodarczym i t...
www.jastrzebie.pl
28.06.2016 Powiatowy Rzecznik Praw Konsumentów - zmiany od 1 lipca
Od 1 lipca br. nowym Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumentów będzie Anna Szukalska. Zmianie ulegnie także lokalizacja biura. Klienci, którzy chcą skorzystać z pomocy rzecznika mogą zgłaszać się do biura nr 7 w tut. starostwie (parter,
www.powiatraciborski.pl
28.06.2016 Warsztaty transferu nitro na tkaninie
Tradycyjnie już podczas wakacji na parkingu przed kinem Centrum można wziąć udział w warsztatach artystycznych dla dzieci i dorosłych przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. Pierwsze zajęcia z cyklu Parking Sztuki odbędą się 5 lipca o godz. 11.00. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak domo...
www.jastrzebie.pl
28.06.2016 Powitanie wakacji na kąpielisku przełożone
Basen letni przy ul. Witczaka to idealne miejsce dla zwolenników wodnych i słonecznych kąpieli, a w czasie wakacji na pewno nie zabraknie tutaj miłych niespodzianek. Niestety, dziś pogoda pokrzyżowała nam plany i akcję z rozmaitymi konkursami, w których będzie można zdobyć materiały promocyjne z log...
www.jastrzebie.pl
28.06.2016 Miasto nabędzie tereny przy Zalewie
Miasto nabędzie zlokalizowane w okolicach Zalewu Rybnickiego tereny należące bądź dotychczas użytkowane przez EDF Polska S.A. Uchwały w tej sprawie na wniosek prezydenta Piotra Kuczery  podjęli radni na sesji Rady Miasta Rybnika w dniu 23 czerwca br.
www.rybnik.pl
28.06.2016 Śladami rodziny Haase
Halo! Rybnik: "Przewodnik znowu czeka" to nowa nazwa reaktywowanych spacerów z przewodnikiem po naszym mieście. Zaplanowana na najbliższą niedzielę przechadzka poprowadzi nas śladami rybnickiej rodziny Haase.
www.rybnik.pl
28.06.2016 Taniej koleją z Rybnika
Od 1 lipca br. będzie można podróżować taniej koleją na niektórych trasach – również tych łączących Rybnik z okolicznymi miastami.
www.rybnik.pl
28.06.2016 Jubilaci w magistracie
32 rybnickie pary obchodzić będą jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Dostojni jubilaci świętować będą podczas dwóch spotkań, które odbędą się w rybnickim urzędzie miasta.
www.rybnik.pl
28.06.2016 Zgłoś uwagi do oferty
W Biuletynie Informacji Publicznej została opublikowana oferta Górniczego Klubu Sportowego "Pierwszy" Chwałowice.
www.rybnik.pl
28.06.2016 CZERWIEC - Prosimy o zdjęcia do konkursu fotograficznego „Zdjęcie do rydułtowskiego kalendarza”
Zdjęcia w konkursie czerwcowym powinny zostać dostarczone (osobiście, bądź przesłane) do Urzędu Miasta Rydułtowy do dnia 10 lipca 2016 r.
www.rydultowy.pl

Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20

Archiwum

2018: styczeń
2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, marzec, czerwiec, październik, listopad, grudzień
2009: styczeń, kwiecień, październik
2008: marzec, lipiec, sierpień, wrzesień
2007: luty, lipiec
powrót na górę strony

Polecamy

Projektowanie stron: Lioosys